Naše služby | Hydronova s.r.o.

Projektovanie

Potrebujete vytvoriť hydraulický systém? Radi Vám ho navrhneme!

Dodávky

Chýbajú Vám niektoré komponenty? Zabezpečíme Vám ich!

Rekonštrukcie

Dosluhuje Vám hydraulický systém? Zmodernizujeme ho!

Poradenstvo

Máte problém s hydraulikou? Ozvite sa nám a my Vám ho vyriešime!

Inštalácia / montáž

Zdá sa Vám zložité pospájať Váš systém? Nechajte to na nás!

Oprava hydrauliky

Zaskočila Vás porucha na zariadení? Identifikujeme a opravíme ju!


Zaujali sme Vás niektorou z našich služieb? Napíšte nám a my ju s Vami preberieme do detailov. Budeme sa tešiť na Vašu správu.


Čo tieto služby vlastne znamenajú?

Projektovanie

Potrebujete navrhnúť hydraulický systém a neviete odkiaľ začať? Má hydraulický systém spĺňať požadovanú funkčnosť, parametre alebo iné podmienky?

Zabezpečíme požadované pohyby, zmeny ich rýchlostí, t.j. ich zrýchlenia, spomalenia alebo reverzácie, súčasné alebo sekvenčné pohyby, ich synchronizáciu, výdrže pod zaťažením, cyklovanie či odľahčenia hydraulického systému. Taktiež splnenie zadaných parametrov, silových alebo rýchlostných či počtu cyklov za určitý čas - to všetko dokážeme rýchlo a efektívne spraviť.

Ak je hydraulický systém to čo potrebujete, určite sa na nás obráťte.

Dodávky

Potrebujete dodať bežný náhradný diel? Potrebujete ho súrne, nakoľko včera bolo neskoro?

Prípadne potrebujete pre svoj systém zabezpečiť celú škálu rôznych komponentov v konkrétnom termíne? Potrebujete zabezpečiť dodávku celého systému "na kľúč"?

Tak potom sa na nás môžete s dôverou obrátiť.

Rekonštrukcie

Máte len "malý problém", že na zariadení máte osadený už nevyrábaný diel a ten je s atypickým pripojovacím obrazcom či neznámej funkcie, je ho potrebné identifikovať, stanoviť nový typ a ten treba naviac do systému adaptovať?

Alebo je potrebná väčšia oprava? "Pláve" Vaše zariadenie v oleji, možno je úplne nefunkčné, nemá požadované parametre, prípadne má iný problém a je potrebné ho rekonštruovať, lebo nové zariadenie je príliš nákladné?

V tomto prípade sa na nás s dôverou obráťte, malú opravu alebo veľkú rekonštrukciu Vám bez problémov vykonáme.

Porandestvo

Ak máte drobný technický problém s hydraulikou, poradíme Vám, ako naň. Máte veľký technický problém s hydraulikou? To pre nás tiež nie je žiaden problém!

Potrebujete stanoviť veľkosť hydromotora, čerpadla alebo elektromotora? Prečo sa nevysúvajú valce naraz? Prečo máte v systéme vibrácie, prečo tlakové relé neustále spína? Máte komponent od neznámeho výrobcu a potrebujete nový diel?

Váš hydraulikár Vám tvrdí, že sa niečo nedá? Možno má pravdu, ale prečo neskúsiť hľadať riešenie u niekoho s dlhoročnými skúsenosťami?

Ak potrebujete poradiť, ste na správnom mieste.

Inštalácia / montáž

Nielen dodáme príslušný hydraulický agregát a hydromotory, ale Vám ich spojíme rúrkami a hadicami do kompletného hydraulického systému so stanovením rozmerov a dimenzií. Samozrejme ich aj uchytíme do príslušného množstva potrebných úchytov.

Nestačí spojovanie rúr záreznými krúžkami? Nie je problém, rozvod môžeme realizovať rúrkami s tvárnenými koncami.

S dôverou sa na nás obráťte, radi Vám pomôžeme.

Oprava hydrauliky

Máte nejaký "drobný" problém, ale je ho potrebné riešiť? Máte poruchu, neviete ju identifikovať? Máte porúchaný komponent, zhorela Vám cievka, treba to opraviť? Alebo je potrebné skontrolovať akumulátor, alebo ho aj doplniť dusíkom? Alebo vymeniť filtračné vložky vo filtroch, vymeniť pracovnú kvapalinu, vyčistiť nádrž? Alebo potrebujete len vymeniť jedinú prasknutú rúrku?

Alebo máte proporcionálne komponenty a treba nastaviť alebo preprogramovať elektroniky?

S dôverou sa na nás obráťte a my za Vás vzniknutý problém rýchlo vyriešime.